08. kwietnia 2014 · Możliwość komentowania Pakiety brzmiące miękko jak deszczówka i sumy kontrolne z wyrazistym basem została wyłączona · Kategorie:Audiovoodoo, Computervoodoo · Tagi:, ,

sarum2
Wszystko wskazuje na to, że nie ma ostatecznej granicy zaskakiwania do jakiej mogą się posunąć producenci sprzętu audio. Dopiero co oniemieliśmy na widok specjalnych kabli LAN, a tu już można się natknąć na coś zupełnie nowego. Coś, przy czym kabelki „for audio” produkcji Denona wyglądają jak amatorska popierdółka do podpięcia taniego routera z demobilu z ledwie zipiącym pecetem 386DX.

Możemy też zobaczyć jaki koszmarny błąd popełnia się podpinając sprzęt sieciowy audio kabelkiem za 5 złotych. To niedopuszczalne. To powinien być Chord Sarum Ethernet Tuned ARAY. Tylko i wyłącznie. Albo coś lepszego (jak znajdziemy…)

 

 

Ze strony produktu:

Wszystko czego szukasz ma odpowiedni przepływ i muzyczną rację. Jak w przypadku innych kabli Tuned ARAY, to wszystko naprawdę łączy się z muzyką

Jedną z najczęściej wyrażanych opinii o jakości kabli Tuned ARAY jest niesamowita spójność w zakresie ich charakterystyki. Kable Tuned ARAY w dramatyczny sposób redukują poziomy szumów w systemach w których są używane. W efekcie otrzymujemy muzykę z niesamowitą skalą detali, dynamiki i spójności. To dotyczy wszystkich kabli Tuned ARAY – analogowych,  cyfrowych, kabli USB i Ethernet.

Kabel Ethernet Sarum Tuned ARAY jest efektem eksperymentów. Już wcześniej mogliśmy zademonstrować efektywność kabli Tuned ARAY w połączeniu USB a teraz mamy to samo w połączeniu Ethernetowym. Na swój sposób kabel Ethernet Sarum Tuned ARAY robi największe wrażenie.

Więcej tej poezji mozna znaleźć na stronie produktu.

sarum1

Ceny:

1 metr – 1600 funtów
2 metry – 2400 funtów
3 metry – 3200 funtów

Komentowanie zostało zamknięte.