19. lutego 2021 · Możliwość komentowania Modyfikacja struktury powietrza uwalnia dodatkowe dźwięki została wyłączona · Kategorie:Uncategorized

Oparte na najnowszych teoriach pól kwantowych (QFT) Soczewki Pola Kwantowego skupiają i porządkują linie pól przenikających. Pola te to fale cząstek bezmasowych (wirtualnych) wszechobecne w naszej rzeczywistości. Możemy powiedzieć, ze to pola informacyjne.

Tyle z opisu sprzedawcy tych produktów. „Soczewki” mają różne zastosowania. Podstawowe mogą przerabiać wodę na inną wodę:

Soczewki są wykonane ze specjalnie krystalizowanej miedzi i została przeniesiona do nich struktura żywej wody n-Water. Porządkują one i wzmacniają linie pól kwantowych (informacyjnych). Uporządkowane pole za soczewką sprawia, że tworzą się w wodzie stabilne struktury wody uporządkowanej (strukturyzowanej). Woda strukturalna, którą otrzymujemy dzięki podkładce ma ogromny, pozytywny wpływ na nasz organizm. Jej zalety są powszechnie znane stąd nie będziemy tu wiele o nich pisać. Z naszych doświadczeń wynika, że woda taka ma pozytywny wpływ na naszą aurę, ale i na naszą krew czy inne płyny ustrojowe. Możemy też na podkładce postawić zupę, wino, czy warzywa przed zjedzeniem. Za każdym razem otrzymamy efekt wody strukturalnej.

Efekt kwantowy ma wyglądać tak:

Ale przecież nas interesuje audio, więc jest też i mięsko:

QFL modyfikuje strukturę powietrza wokół głośnika czy instrumentu sprawiając, że uwalniają się dodatkowe dźwięki z nagrania, których bez tej modyfikacji nie było słychać. Efekt jaki otrzymujemy zdumiewa akustyków zawodowo zajmujących się dźwiękiem ale też zwykłych odbiorców muzyki. Te niewielkie podstawki, wykonane z drewna dębowego, wstawione pod kolumnę sprawiają, że poszerza się i pogłębia scena muzyczna, następuje precyzja ustawienia instrumentów a sam dźwięk wychodzi poza strefę kolumn. Możemy powiedzieć, że kolumny znikają a zostaje sama muzyka

To o wersji podstawowej, wykonanej z drewna. Ale prawdziwy audiofil nie zadowoli się byle czym i zapewne wybierze model luksusowy, wykonany ze srebra:

Co prawda opis cudownych efektów tego produktu jest identyczny jak dębowego, ale już sama cena mówi, że efekt musi być ZNACZNIE lepszy.

Są też opinie użytkowników:

„Dzięki tym podstawkom przechodzimy z odbioru „zewnętrznego” muzyki do przeżycia w naszej duszy. Muzyka wchodzi w nas, brzmi głęboko i sprawia, że na jej skrzydłach doświadczamy sił duchowych. Uczestniczą w tym odbiorze nie tylko zmysły, ale całe nasze wnętrze.”

Zdjęcia i opisy pochodzą ze strony sprzedawcy, która znajduje się tutaj. Proszę się nie pchać, dla wszystkich wystarczy

Komentowanie zostało zamknięte.