15. kwietnia 2013 · Możliwość komentowania Doskonała transmisja sygnału kablem zasilającym została wyłączona · Kategorie:Audiovoodoo · Tagi:

wireworld1Przyznam się bez bicia: lenistwo zimowe mnie dopadło.  Czytać, ani tym bardziej pisać się zimą nie chciało. No i błąd to był spory, bo w tym czasie objawienia dwa nastały: nie dość, że przecudnej urody rodzynek w mojej ulubionej kategorii, to jeszcze okraszony najwytrawniejsza poezją w języku naszym ojczystym a nawet narodowym.

Strofy przepiękne z lekkością niezrównaną opisują himalajskie wprost szczyty doskonałości technologiczno-marketingowej. Musi ktoś złotousty a nawet złotopalcy opisywał. Pora podzielić się z wami tym zdrojem poezji.

Olśnienia tego doznałem zaglądając do podrzuconego w internecie linka do strony autoryzowanego dystrybutora.

Pora podzielić się z Wami, bo a nuż zniknie i nie zostanie zachowane dla potomności:

Wireworld to światowej klasy producent okablowania do sprzętu audio i wideo. Oferta Wireworlda to przewody przeznaczone do każdego rodzaju połączeń, które używane są w komercyjnych systemach kina domowego i stereo. Zarówno przewody, jak i wtyki produkowane są z najlepszych materiałów, które można zastosować w określonym przedziale cenowym. Konstrukcja przewodów Wireworld opiera się na budowie typu „Symmetricoax”, dzięki której minimalizowane są zniekształcenia elektromagnetyczne.
Dzięki kombinacji najlepszych materiałów i technologii produkcji przewody Wireworld to wysokiej klasy czystość brzmienia, znakomity zakres dynamiki oraz doskonała trójwymiarowość sceny. Wyższe modele Wireworlda można śmiało zaliczyć to grupy najlepszych przewodów na świecie.

Specyfikacja:

  • Bardzo solidnie i precyzyjnie wykonane
  • Styki z miedzi pokryte srebrem gwarantujące doskonałą transmisję sygnału, a tym samym niezwykle czysty dźwięk
  • Przekrój przewodu 12 ga. / 3mm2
  • Płaska warstwowa konstrukcja składająca się przewodników skręconych ze sobą
  • Przewód ekranowany miedzianym przeplotem z dodatkowym pojedynczym przewodem ze srebra do uziemienia
  • Bardzo wytrzymała izolacja z kompozytu
  • Bardzo wysokiej jakości przewodni ze srebra OCC

Niezmiernie wzrusza mnie doskonała transmisja sygnału przewodem zasilającym, moje przewody zasilające tego nie potrafią. No ale to są zwykłe, plebejskie przewody zasilające, nie mają np. „bardzo wysokiej jakości przewodni ze srebra OCC” – cokolwiek to znaczy.

PowerCutaway2Konstrukcja też jest rewelacyjna. Kable zawierają ekranowanie, zapewne po to, aby izolować napięcie sieciowe od zakłóceń od sieci. Nic tak bowiem nie zakłóca sieci jak sieć. No i ta absolutnie przełomowa możliwość transmitowania sygnału kablem zasilającym. W elektrowni będa zapewne zachwyceni mogąc posłuchać twojej genialnej audiofilskiej muzyki.

Nie czekaj, kupuj. Zwłaszcza, że cena jest normalnie jak za darmo: 12 799,00 zł Oczywiście jeszcze plus 17 zł przesyłka.
I to mi nie pasuje. TAKICH kabli nie wysyła się zwykłym kurierem. TAKI kabel powinien przywieźć lokaj w białych rękawiczkach limuzyną. Za kolejne 7999 zł. Plus VAT.

Komentowanie zostało zamknięte.