24. grudnia 2015 · Możliwość komentowania Zbliża się koniec roku – czas na okazję roku została wyłączona · Kategorie:VIdeovoodoo · Tagi:,

FirAudioquest Diamondma Audioquest jest moim idolem od dawna – dawała nam już tyle radości tyle razy. Były już kable HDMI a także kable Diamond (tyle, że Ethernet).
Teraz pora na kable HDMI Diamond i to nie byle jakie, ale aż 16-metrowe! Wiem, to mało audiofilska długość, ale da jakże radosną okazję do dokupienia jakże audiofilskich podstawek pod kable i już świąteczność wzrośnie.

 

 

 

Oczywiście do tego będzie niezbędny audiofilski odtwarzacz DVD i audiofilski ekran – nie wiem czy plazmy Kuro są jeszcze na topie…

Ale, jak mawiała młoda lekarka, wróćmy do adremu.

audioquest

Jak widzimy, za całkiem niską cenę dostajemy aż 16 metrów genialnego kabla. Jest to niebywała okazja, bo nie dość, że kabel cudowny, to jeszcze firma dorzuci – ZA ZUPEŁNĄ DARMOCHĘ – paczkę opasek z rzepem do przypięcia tego albo innego kabelka.
A nawet dostarczą za darmo (pod warunkiem, że mieszkacie na terenie siedemnastego województwa)

W takiej sytuacji cena 11 629 funtów brytyjskich (czyli 67 331,91 zł na dzień dzisiejszy) wydaje się bardziej niż umiarkowana. Na co zresztą mamy dowód w postaci faktu, że wszystkie kabelki zostały chwilowo wykupione ze sklepu i trzeba poczekać na kolejną dostawę.
Zapisy do listy kolejkowej można robić tutaj

Wesołych audiofilskich świąt!!!.

Komentowanie zostało zamknięte.