01. lutego 2012 · Możliwość komentowania Przewód Goldenote Firenze Silver USB 2.0 została wyłączona · Kategorie:Computervoodoo

Przecudnej urody i nieocenionej wartości kabel USB, który powoduje, że pakiety brzmią aksamitniej a bity mają głębsze doły

Producent pozbył się zakłócających wtyczek zastępując je rzadkimi i specjalnie importowanymi koszulkami termokurczliwymi.

 

Jeśli chodzi o budowę Firenze Silver, to sam producent niezbyt kwapi się do zdradzania swoich sekretów. Jedyne, co można wyczytać, to to, że zbudowano go w oparciu o srebrne solidcory ułożone zgodnie ze stosowaną przez Goldenote geometrią. Żyły prowadzone są w kanałach wykonanych z Elastollanu® wypełnionych specjalnym olejem mineralnym pełniącym rolę dielektryka. W ramach dbałości o jak najwyższą jakość zastosowano rodowane wtyki.

 

Spokojna, pełna dźwiękowych plam muzyka wypełniła mój pokój. Ograniczenia w postaci widocznych i jak najbardziej namacalnych ścian przestały mieć jakiekolwiek znaczenie. No może dla kreowanej niezwykle obszernej sceny, bo sam chcąc podążać za dźwiękami mógłbym się boleśnie poobtłukiwać.

 

 

 


Wszystko to za jedyne 2690 zł / 1,8 m albo 3990 zł / 3 m
Drobiazg.

Oryginalne zachwyty nad kablem są tutaj. Tylko dla twardzieli…

Komentowanie zostało zamknięte.