01. lutego 2012 · Możliwość komentowania Pro-audio bezpieczniki – bezpieczniki for audio … została wyłączona · Kategorie:Oryginalne posty ze strony Audiovoodoo

Może trudno w to uwierzyć ale powstały bezpieczniki dla audio.

Są jednym z elementów którymi płynie prąd zasilający. Nie jest to sygnał, jego zmiany nie wpływają na to co pojawia się na wyjściu. To jeszcze nic, takie bezpieczniki nie zmieniają nawet tego prądu zasilającego. To po prostu łatwe do wymiany i niezbyt drogie – więc się sprzedaje, a skoro jest popyt, podaż się znajdzie.

Cytat:

Złote bezpieczniki do urządzeń, jak i do tablicy bezpieczników sprawią, że nawet ten element systemu będzie naprawdę audiofilski. Tylko w ten sposób osiągniecie Państwo naprawdę dopracowany i detaliczny dźwięk.
Proszę pomyśleć, audiofilski odtwarzacz, audiofilski wzmacniacz, drogie kolumny oraz osobne zasilanie dla tego zestawu. Grube, drogie i pozłacane ze wszystkich stron przewody zasilające, a na koniec prąd przepływa przez cienki drucik wart 10 groszy. Teraz i ten element może być „na poziomie”. Niemiecki producent proponuje Państwu bezpieczniki o wszelkich rozmiarach i wartościach spotykanych na rynku. Czy to działa? Najwyższej jakości złote bezpieczniki zaskakują każdego, poprawa dźwięku jest niewiarygodna. A to wszystko za niewielką kwotę. Typowy bezpiecznik do odtwarzacza CD o wartości np. 315 mA kosztuje zaledwie 30 złotych…

w wersji dla urządzeń:

cena dla najmniejszych wartości –315mA już od 30 pln – okazja!!!

oraz w wersji dla instalacji elektrycznej :

 

takie cudo to już 150 –210 pln . strach się bać.

Przykładowa opinia użytkownika :

zamówiłem już 6 takich zicherungów do swojego zestawu. A nie uważam się za osobę, któa ma dobry słuch.
Pamiętajmy, że złoto lepiej przewodzi. Po za tym prąd płynąć w złocie nie zmienia swojej fazy tak samo jak w zwykłym bezpieczniku. Prąd po prostu wykorzystuje wiekszą gęstość tego materiału, przez co poprawa jest ogromna.

Poprawa dźwieku jest wprost proporcjonalna do ilości złotych bezpieczników.

Komentowanie zostało zamknięte.