01. lutego 2012 · Możliwość komentowania Maści i pasty do smarowania końcówek kabli, nawet zasilających została wyłączona · Kategorie:Oryginalne posty ze strony Audiovoodoo

Pasty i spraye do końcówek kabli i wtyczek – nie musze chyba pisać że bez tego sprzęt nie działa.

O ile takie specyfiki mają swój sens, sam stosuje contact-spray do potencjometrów i mikrostyków, to stosowanie ich złotych i srebrnych wersji i to w dodatku na wtyki? Dobry wtyk ma rezystancje 0.0 ohm. Co tu kombinować. A jak nie jest dobry to się go wymienia, chociaż zaciski głośnikowe są dobre w praktycznie wszystkich wzmacniaczach. Wymieniałem je może z raz czy dwa ale to dlatego że były gniazdka a nie zaciski.

XtremeAV Quicksilver AV Consumer kit , 65,- USD za 4 gram !

pasta i spray firmy CAIG w wersji pro-gold 🙂 jedynie 23 USD za sztuke.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

troszkę bardziej wypasiona wersja firmy LICON, tym razem za jedyne 109pln

mega wypas Furutech NANO-LIQUID, za jedyne 140 USD , szczytowanie!!! 8-mio nanometrowe kulki złota i srebra w specjalnej zawiesinie. Najlepszy do interkonektów.

bardziej umiarkowane rozwiązanie za jedyne 35usd za 14 gram. Główne zalety to szybszy i bardziej kontrolowany bas, rozszerzenie zakresu sopranów.

złoty i srebrny flamaster do wtyczek firmy H2L . Odsłuchy wskazują wyraźne i łatwe do zauważenia poprawy, głównie w tonach średnich – dostają więcej detali i są czystsze.

cena: – srebrny 15USD, złoty 22USD

Komentowanie zostało zamknięte.