W celu skontaktowania się z autorem strony wypełnij poniższy formularz.

Wypełniając go, zgadzasz się na jego zasady:

1. właściciel strony nie wyraża zgody na przesyłanie jakichkolwiek treści komercyjnych lub wulgarnych
2. uprasza się o używanie języka polskiego lub (jeżeli wolisz) angielskiego. Dresiarsko-gimbusiarski nie jest mile widziany
3. nie każde pytanie musi znaleźć odpowiedź

 

PS.
Jeżeli twój e-mail znajduje się na jakimś niezbyt rozsądnie zarządzanym serwerze, mocno nierozsądnie zarządzanym serwerze, kompletnie popieprzonym serwerze albo na onecie, to autor może mieć problem ci odpowiedzieć. Mimo, że sam nie cierpię spamu i pilnuję, żeby używane przeze mnie IP nie były nigdy listowane, niektóre niezbyt rozsądnie zarządzane serwery, mocno nierozsądnie zarządzane serwery, kompletnie popieprzone serwery oraz onet mają własne dziwne i nie zrozumiałe przez nikogo podejście do obsługiwanej przez siebie poczty, polegające głównie na tym, aby nic, ale to kompletnie nic nie zakłócały użytkownikowi czytania reklam w inboksie.
Jeżeli podasz więc jako adres kontaktowy adres na niezbyt rozsądnie zarządzanym serwerze, mocno nierozsądnie zarządzanym serwerze, kompletnie popieprzonym serwerze albo na onecie, to nie oczekuj odpowiedzi – nawet jeżeli ktoś będzie próbował ją wysłać. Jeżeli oczekujesz – podaj adres na rozsądnym (przynajmniej) serwerze. Nawet niech odbija, byle podawał przyjęte w całym rozsądnym świecie kody błędów oraz przyczyny ich wystąpienia.

 

I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. See our privacy policy to learn more how we use data.
 

Muszisz się zalogować żeby zostawić komentarz.